Apartament okazion elbasan

APARTAMENT NË SHITJE 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN 70 000 EUR Numri i dhomave: 3 13 Nën 00:15 Duplex 137m2 88 000 EUR Numri i dhomave: 5 11 Nën 19:16 Apartament 77.5 m2 Numri i dhomave: 2,5 11 Nën 13:13 Shitet 2+1 tek kongresi elbasanit 42 000 EUR Numri i dhomave: 3 11 Nën 00:12 Shitet ose jepet me qera afat g Apartament 2+1 sapoinvestuar 38 000 EURAPARTAMENT | Elbasan. Vendbanime , 972. Sport dhe rekreacion , 115. Automjete , 106. Elektronika , 13. Biznes dhe punë , 11. Të tjera , 4. Shtëpi dhe familje , 3. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.Per Shitje, 87,000 €, atrium62724, OKAZION!!! SHESIM APARTAMENT 1+1 ME POST PARKIMI TE KOPSHTI BOTANIK!! Tirana, Albania, 72 m 2, 1, 1, ... Apartament ne shitje tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti eshte i organizuar si 2+1 dhe ka siperfaqe 90 m2 dhe siperfaqe verande 77.34 m2. Vlera e apartamentit eshte 1600 Euro/m2 dhe veranda me vleren 800 ...OKAZION SHITET APARTAMENT 89 M2 NE DON BOSKO 72.000 EURO Tiranë Dje, 20:26 72.000 € 1 foto Apartment / Banesa shitet apartament 1+1 ne sarande 60 m² 2 dhoma Tiranë Dje, 20:25 52.000 € 2 foto Apartment / Banesa Tirane, shes apartament 2+1, Kati 5, 106 m², Rruga e Kavajes 106 m² 2 dhoma Tiranë Dje, 20:24 1 € 2 foto Apartment / Banesa karlie simon anal video
Apartament 3+1 në shitje në “lion park” rruga e elbasanit apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 262.01 m2, sipërfaqe neto 211.42m2 dhe sipërfaqe ballkoni 11.90 m2 …APARTAMENT ME QIRA 3+1 I MOBILUAR, ELBASAN., Qera; 1; Lek 22.000,00 / Në ... ELBASAN SHITET APARTAMENT 3+1+1, Shitje; 1; € 69.000,00 ... OKAZION NE ELBASAN.Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet per qera apartament 2+1, ali demi organizohet ne ambient ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon jepet i mobiluar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike dritare dopio xham per... 📑 Lexo detajet.. 300 Euro 65.00 m2 Kati 2 1+1, E MobiluarApartament 3+1 në shitje në “lion park” rruga e elbasanit apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 262.01 m2, sipërfaqe neto 211.42m2 dhe sipërfaqe ballkoni 11.90 m2 organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, gar... 25/06/2022 13:19... Lexo detajet.. 199,000 Euro. irongate apartments Shitet apartament 3+1+1 prane Muzeumit 900 eurom/2. 110 m². 4 dhoma. Durrës Sot, 09:13. 99.000 €. 7 foto. Apartment / Banesa. florida state seminoles nfl players
Per Shitje, 87,000 €, atrium62724, OKAZION!!! SHESIM APARTAMENT 1+1 ME POST PARKIMI TE KOPSHTI BOTANIK!! Tirana, Albania, 72 m 2, 1, 1, ... Apartament ne shitje tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti eshte i organizuar si 2+1 dhe ka siperfaqe 90 m2 dhe siperfaqe verande 77.34 m2. Vlera e apartamentit eshte 1600 Euro/m2 dhe veranda me vleren 800 ...SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN QEMAL STAFA , ELBA, Shitje 1; € 70.000,00 . ... JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË QENDËR ELBASAN., Qera 1; € 149,00 / Month Add for comparison; Add to Favorites; Me qera JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, NË LAGJEN ÇLIRIMI, E, Qera 1;. Apartament 1+1 ne shitje Porcelan Tirane 48 000 EURSep 25, 2022 · Hyrje ne shitje Elbasan Shtepi ne Shitje Data: 25/09/2022 11:33 Post Id: 547130. Pagesa : 65,000 Euro: Dhoma|Sallon: ... #apartamente ne shitje ne tirane me okazion ;. NE ELBASAN APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1034 Shitet apartament 3+1+2 i ndodhur ne Elbasan.Tirane Sauk ( 1.18 Km nga qendra) Ambjenti Vila Luksoze. 5+1, e mobiluar. Siperfaqa neto. 803.00 m2. Kati 2, Ashensor 0. 3 Tualete. Shitet okazion: vilË 2 kate (premium) - teg (vishnje ) 263 m2 ndertim dhe 803 m² truall (250.000€ ka kushtuar vetëm investimi) 6 dhoma ne total - 4 dh. gjumi dhe3wc -3 poste parkimi - 803 m2 ... amateur teens fuck inthe wood
JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN E BLIRAVE, ELBASAN. Apartamenti organizohet në: 1 dhomë gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon.216 000 EUR. Numri i dhomave: 3. Sot 12:51. Okazion! Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht.Super Apartament 2+1 per shitje Plazh , Durres Kati 5 me ashensor 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenje + kuzhine 1 tualet 1 ballkon Pamje deti 72m² total 59000€ 0696020044 0698417147. ... Okazion shitet super apartamenti i mobiluar Price: 59,000.00 € details posted 6 December 15:32 category Patundshmeri > Apartment / Banesa nick adams sports Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe *okazion,kategori Apartamente,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.shitet shtepi 1+1 71 m2 + 69m2 verande. 65 000 EUR. Numri i dhomave: 2. Sipërfaqe: 140. Dje 11:34 Agjent për shitje të pronës. NE ELBASAN APARTAMENT 3+1+2 …OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 tek stadiumi Elbasan Arena . Apartamenti ndodhet në katin e 9 banim në një pallat me punime cilësore me nje sipërfaqe...Gjeni shtëpi në shitje në Qarku Elbasan në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. ... Apartament 126 m 2 në shitje; Elbasan.... Per Shitje, 87,000 €, atrium62724, OKAZION!!! SHESIM APARTAMENT 1+1 ME POST PARKIMI TE KOPSHTI BOTANIK!! there are currently no appointments available. grog refractory. dave and bambi roblox id; steganography tools kali; tactacam login mobile game hacks Shitet apartament 3+1+2 i ndodhur ne Elbasan . Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi,1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 2 tualete dhe 2 ballkone.Apartamenti eshte me shkalle nga brenda te cilat te japin akses per ne tarrace me nje pamje fantastike dhe ne te cilen ka vend te pershtatshem per barbeque dhe per nje televizor te madh . APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE BLLOK Tirana, Albania 110 m 2 2 2 6 Per Shitje 140,000 € Roy65142 SHITET TOKE ARE, GOLEM! Golem Durrës, Albania 7000 m 4 Per Shitje Çmimi sipas kërkesës Metropol65116 APARTAMENT 1+1+VERAND TEK FRESKU Tirana, Albania 69 m 1 1 5 Per Shitje Çmimi sipas kërkesës Metropol65105 APARTAMENT 2+1+GARDEROB PER …OKAZION!!!SHITET. Elbasan 24 August 18:48. 58,000.00 €. 6 foto. Një nga zonat më të frekuentuara të qytetit të Elbasanit japim me qira super apartament.Tirane Sauk ( 1.18 Km nga qendra) Ambjenti Vila Luksoze. 5+1, e mobiluar. Siperfaqa neto. 803.00 m2. Kati 2, Ashensor 0. 3 Tualete. Shitet okazion: vilË 2 kate (premium) - teg (vishnje ) 263 m2 ndertim dhe 803 m² truall (250.000€ ka kushtuar vetëm investimi) 6 dhoma ne total - 4 dh. gjumi dhe3wc -3 poste parkimi - 803 m2 ... best days to hunt calendar
Elbasan. Patundshmeri. Apartment / Banesa. APARTAMENT NE SHITJE OKAZION. details posted 30 March 13:07 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Të gjitha Vendbanime Shtëpi Elbasan. Llogaria ime. ... qera Me qera Shpi private ne paskuqan Shtepi ne shitje Apartament me qera Opel astra Audi Tirane Makina me qera Shtepi private elbasan Apartament e class Autobus hyrje Mercedes Dhermi Jepet me qera Glk Gazeta celesi shtepi me qera Qira Okazion Makina Toyota corolla Fiat punto toke shtepi ...Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Elbasan, Shitet apartament pallati i ri kati i 3 banimi 2+1 me dokumenta te rregullta pronesie. Apartamenti eshte i mobiluar me g...Doni te mbaroni pune? Njoftime Pune, Shtepi me Qera, Shtepi ne Shitje apo Makina ne shitje? Nese te duhet dicka, celsi i asaj qe po kerkon eshte tek Gazeta CelesiJepet me Qera apartament i ri 2+1 i mobiluar me sip.110 m2 ,kati 4 prane Postes Qendrore ne Lgj."28 Nentori" Elbasan.Apartamenti jepet per rezidente te huaj ose vendas me afat kohor mbi 12 muaj si dhe cmim 25.000 lek/m ( i negociueshem) ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355694791410 SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN QEMAL STAFA , ELBA, Shitje 1; € 70.000,00 . ... JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË QENDËR ELBASAN., Qera 1; € 149,00 / Month Add for comparison; Add to Favorites; Me qera JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, NË LAGJEN ÇLIRIMI, E, Qera 1;. Apartament 1+1 ne shitje Porcelan Tirane 48 000 EUR hairspray 1988 cast then and now
Gjeni shtëpi në shitje në Qarku Elbasan në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. ... Apartament 126 m 2 në shitje; Elbasan.... Per Shitje, 87,000 €, atrium62724, OKAZION!!! SHESIM APARTAMENT 1+1 ME POST PARKIMI TE KOPSHTI BOTANIK!! Doni te mbaroni pune? Njoftime Pune, Shtepi me Qera, Shtepi ne Shitje apo Makina ne shitje? Nese te duhet dicka, celsi i asaj qe po kerkon eshte tek Gazeta CelesiSep 25, 2022 · Hyrje ne shitje Elbasan Shtepi ne Shitje Data: 25/09/2022 11:33 Post Id: 547130. Pagesa : 65,000 Euro: Dhoma|Sallon: ... #apartamente ne shitje ne tirane me okazion ;. NE ELBASAN APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1034 Shitet apartament 3+1+2 i ndodhur ne Elbasan. Okazion , Elbasan : Garsoniere. Elbasan 27 gusht 08:54. Me Marrveshje. 2 foto. Shtepi / Vila Shtepi Antike Lagja Kala . Elbasan 15 gusht 07:26. ... SHITET APARTAMENT …Tirane Sauk ( 1.18 Km nga qendra) Ambjenti Vila Luksoze. 5+1, e mobiluar. Siperfaqa neto. 803.00 m2. Kati 2, Ashensor 0. 3 Tualete. Shitet okazion: vilË 2 kate (premium) - teg (vishnje ) 263 m2 ndertim dhe 803 m² truall (250.000€ ka kushtuar vetëm investimi) 6 dhoma ne total - 4 dh. gjumi dhe3wc -3 poste parkimi - 803 m2 ...Elbasan. Patundshmeri. Apartment / Banesa. APARTAMENT NE SHITJE OKAZION. details posted 30 March 13:07 category Patundshmeri > Apartment / Banesa countryJepet me Qera apartament i ri 2+1 i mobiluar me sip.110 m2 ,kati 4 prane Postes Qendrore ne Lgj."28 Nentori" Elbasan.Apartamenti jepet per rezidente te huaj ose vendas me afat kohor mbi 12 muaj si dhe cmim 25.000 lek/m ( i negociueshem) ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355694791410 oriental girls that fuck bare back Okazion , Elbasan : Garsoniere. Elbasan 27 August 08:54. With agreement. 2 foto. House / Villas Shtepi Antike Lagja Kala . ... SHITET APARTAMENT 3+1, NË LAGJEN 28 ...there are currently no appointments available. grog refractory. dave and bambi roblox id; steganography tools kali; tactacam loginOKAZION!!!SHITET Elbasan 24 August 18:48 58,000.00 € 6 foto Apartment / Apartment Një nga zonat më të frekuentuara të qytetit të Elbasanit japim me qira super apartament 120 m² 2 dhoma Elbasan 2 August 20:59 30.00 Lek 10 foto Apartment / Apartment OKAZION PËR INVESTIM‼️SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR Elbasan 1 August 13:50 2,650,000.00 Lek 5 fotoShitet apartament 1+1, me hipoteke. Shitje. Shitet apartament 1+1 me dokumenta pronesie hipoteke, me sipërfaqe 60 m2, kati i 3-të tek... Rezidenca. 1 year, 8 muaj më parë. 2065 Shikime. Shiko më shumë. APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE BLLOK Tirana, Albania 110 m 2 2 2 6 Per Shitje 140,000 € Roy65142 SHITET TOKE ARE, GOLEM! Golem Durrës, Albania 7000 m 4 Per Shitje Çmimi sipas kërkesës Metropol65116 APARTAMENT 1+1+VERAND TEK FRESKU Tirana, Albania 69 m 1 1 5 Per Shitje Çmimi sipas kërkesës Metropol65105 APARTAMENT 2+1+GARDEROB PER …APARTAMENT ME QIRA 3+1 I MOBILUAR, ELBASAN., Qera; 1; Lek 22.000,00 / Në ... ELBASAN SHITET APARTAMENT 3+1+1, Shitje; 1; € 69.000,00 ... OKAZION NE ELBASAN. literature review pdf Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera / Zyra me Qera / Shtepi ne Shitje / Apartamente ne shitje / Prona per shitje / Real Estate. Opsione apartamentesh 1+1/ 2+1 në shitje "tulipan residence" e kufizuar nga autostrada tirane-elbasan, mjull-bathore, komuna e farkes. cmimi per apartament 1800.SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN QEMAL STAFA , ELBA, Shitje 1; € 70.000,00 . ... JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË QENDËR ELBASAN., Qera 1; € 149,00 / Month Add for comparison; Add to Favorites; Me qera JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, NË LAGJEN ÇLIRIMI, E, Qera 1;. Apartament 1+1 ne shitje Porcelan Tirane 48 000 EURAgjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera / Zyra me Qera / Shtepi ne Shitje / Apartamente ne shitje / Prona per shitje / Real Estate. Opsione apartamentesh 1+1/ 2+1 në shitje "tulipan residence" e kufizuar nga autostrada tirane-elbasan, mjull-bathore, komuna e farkes. cmimi per apartament 1800. chase voice authorization phone number herbal ... k drama actors name
Të gjitha Vendbanime Apartamente Elbasan. Llogaria ime. Njoftimet; Dyqanet; ... Qera Bicikleta shtepi me qera Me qera Audi a5 shtepi shtepi Elbasan apartament Qera Me qera apartament me qera apartamente apartament ne elbasan shitet okazion sprinter peugeot 4x4 Makina shtepi me qera 1+1 Apartment Toyota Toyota land cruiser Golf 7 GLK Fiat punto ...OKAZION!!!SHITET Elbasan 24 August 18:48 58,000.00 € 6 foto Apartment / Apartment Një nga zonat më të frekuentuara të qytetit të Elbasanit japim me qira super apartament 120 m² 2 …Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Apartamente,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë …Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera / Zyra me Qera / Shtepi ne Shitje / Apartamente ne shitje / Prona per shitje / Real Estate. Opsione apartamentesh 1+1/ 2+1 në shitje "tulipan residence" e kufizuar nga autostrada tirane-elbasan, mjull-bathore, komuna e farkes. cmimi per apartament 1800. spider man 3 black suit Refkb431482 - apartament 2+1, n shitje tek rruga e elbasanit. apartamenti n shitje ndodhet n nj nga zonat m elitare t kryeqytetit. organizohet n mnyr shum t rregullt dhe spacioze. apartamenti ka planimetri t pastr lineare. apartamenti organizohet me koridor hyrs i cili t orienton tek salloni i ndenjes i cili sht i bashkalidhur me ambientin e kuzhins. t dyja dhomat e gjumit kan hapsir t ...Tirane Sauk ( 1.18 Km nga qendra) Ambjenti Vila Luksoze. 5+1, e mobiluar. Siperfaqa neto. 803.00 m2. Kati 2, Ashensor 0. 3 Tualete. Shitet okazion: vilË 2 kate (premium) - teg (vishnje ) 263 m2 ndertim dhe 803 m² truall (250.000€ ka kushtuar vetëm investimi) 6 dhoma ne total - 4 dh. gjumi dhe3wc -3 poste parkimi - 803 m2 ...Apartament 3+1 në shitje në “lion park” rruga e elbasanit apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 262.01 m2, sipërfaqe neto 211.42m2 dhe sipërfaqe ballkoni 11.90 m2 organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, gar... 25/06/2022 13:19... Lexo detajet.. 199,000 Euro.APARTAMENT | Elbasan. Vendbanime , 972. Sport dhe rekreacion , 115. Automjete , 106. Elektronika , 13. Biznes dhe punë , 11. Të tjera , 4. Shtëpi dhe familje , 3. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.Okazion: shitet apartament panoramik në qendër të qytetit. (pallati në krahë të bashkisë elbasan.) lloji i pronës: apartament 3+1 kati: 12 banese ose 14 ... son caught masturbating
Oct 12, 2019 · shitet shtepi 1+1 71 m2 + 69m2 verande. 65 000 EUR. Numri i dhomave: 2. Sipërfaqe: 140. Dje 11:34 Agjent për shitje të pronës. NE ELBASAN APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE ! ID: Billion1034. 135 000 EUR. Numri i dhomave: 5. shes apartament Kati pare 1+... 245.000 Lek Elbasan Dyqan+Shtepi OKAZION 33.000 Lek Elbasan Apartamente ne shitje elbasan. pos 58 printer driver windows 10. lenovo thinkvision monitor disable power saving mode. tarleton merit badge college 2022. Apartamente ne shitje elbasan. pos 58 printer driver windows 10. lenovo thinkvision monitor disable power saving mode. tarleton merit badge college 2022.Doni te mbaroni pune? Njoftime Pune, Shtepi me Qera, Shtepi ne Shitje apo Makina ne shitje? Nese te duhet dicka, celsi i asaj qe po kerkon eshte tek Gazeta Celesi emulator games online cheats
Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera / Zyra me Qera / Shtepi ne Shitje / Apartamente ne shitje / Prona per shitje / Real Estate. Opsione apartamentesh 1+1/ 2+1 në shitje "tulipan residence" e kufizuar nga autostrada tirane-elbasan, mjull-bathore, komuna e farkes. cmimi per apartament 1800. chase voice authorization phone number herbal ... APARTAMENT NË SHITJE 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN 70 000 EUR Numri i dhomave: 3 11 Nën 12:48 APARTAMENT ME QIRA 3+1+2, ELBASAN. 300 EUR / muaj Numri i dhomave: 4 Sipërfaqe: 120 11 Nën 12:48 JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË ELBASAN 25 000 LEK / muaj Numri i dhomave: 3 11 Nën 12:45 APARTAMENT ME QIRA 2+1, ELBASAN. …okazion pËr investim‼️shitet apartament 1+1 i mobiluar. okazion pËr investim‼️shitet apartament . elbasan 1 gusht 13:50. 2.650.000 lek. 5 foto.details posted 29 January 22:23 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Albania > Elbasan region > Elbasan Kuadratura 555 m² Numri i dhomave 2 Description. Apartamenti esht i rregulluar. betty ross OKAZION!!!SHITET Elbasan 24 August 18:48 58,000.00 € 6 foto Apartment / Apartment Një nga zonat më të frekuentuara të qytetit të Elbasanit japim me qira super apartament 120 m² 2 dhoma Elbasan 2 August 20:59 30.00 Lek 10 foto Apartment / Apartment OKAZION PËR INVESTIM‼️SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR Elbasan 1 August 13:50 2,650,000.00 Lek 5 fotoShikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Të gjitha | Apartamente | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo ...Elbasan. Patundshmeri. Apartment / Banesa. APARTAMENT NE SHITJE OKAZION. details posted 30 March 13:07 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country riverside hospital phone number details posted 29 January 22:23 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Albania > Elbasan region > Elbasan Kuadratura 555 m² Numri i dhomave 2 Description. Apartamenti esht i rregulluar.Sep 08, 2016 · SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN. 56 m². 2 dhoma. Elbasan 30 korrik 19:07. 4.500.000 Lek. 7 foto. Apartment / Banesa.. "/> pit boss wifi controller manual. large scale rtf rc planes. blebs treatment. san andreas fire department ranks; kwik trip butter price 2022 ...Jepet me Qera apartament i ri 2+1 i mobiluar me sip.110 m2 ,kati 4 prane Postes Qendrore ne Lgj."28 Nentori" Elbasan.Apartamenti jepet per rezidente te huaj ose vendas me afat kohor mbi 12 muaj si dhe cmim 25.000 lek/m ( i negociueshem) ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355694791410Jepet me qera super Bar – Restorant prane Rruges se Elbasanit. Ambienti ka sipefaqe totale 200m² ku 80m² esht ... 2 200.00 m 2 details. Golden Home Realestate. 8. ... Okazion! Shitet super apartament 2+1+2 Tek Liqeni i Thate ne kompleksin me cil ... Ekskluzive! Okazion! east austin restaurants
🏢 okazion 📢📢📢 tekrruga dibres shitet apartament 2+1 i ndare ne garsoniere dhe 1+1 prane spital amerikan 2 , 68,000 €uro siperfaqja eshte e diferencuar ne dy apartamente, ku njeri apartament eshte garsoniere dhe apartamenti tjeter o... 24/10/2022 10:54...Elbasan. Patundshmeri. Apartment / Banesa. APARTAMENT NE SHITJE OKAZION. details posted 30 March 13:07 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Sep 08, 2016 · SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN. 56 m². 2 dhoma. Elbasan 30 korrik 19:07. 4.500.000 Lek. 7 foto. Apartment / Banesa.. "/> pit boss wifi controller manual. large scale rtf rc planes. blebs treatment. san andreas fire department ranks; kwik trip butter price 2022 ...OKAZION SHITET APARTAMENT 89 M2 NE DON BOSKO 72.000 EURO Tiranë Dje, 20:26 72.000 € 1 foto Apartment / Banesa shitet apartament 1+1 ne sarande 60 m² 2 dhoma Tiranë Dje, 20:25 52.000 € 2 foto Apartment / Banesa Tirane, shes apartament 2+1, Kati 5, 106 m², Rruga e Kavajes 106 m² 2 dhoma Tiranë Dje, 20:24 1 € 2 foto Apartment / Banesa primary 5 reading comprehension pdf
APARTAMENT | Elbasan. Vendbanime , 972. Sport dhe rekreacion , 115. Automjete , 106. Elektronika , 13. Biznes dhe punë , 11. Të tjera , 4. Shtëpi dhe familje , 3. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi Elbasan, Shitet apartament pallati i ri kati i 3 banimi 2+1 me dokumenta te rregullta pronesie. Apartamenti eshte i mobiluar me g...Apr 17, 2022 · Apartament ne shitje! Okazion! details posted 17 April 15:05 category Patundshmeri > Shtepi / Vila country ... With agreement Elbasan . Shitet hyrje 1+ 1 kati dyte Shitet apartament 3+1+2 i ndodhur ne Elbasan . Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi,1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 2 tualete dhe 2 ballkone.Apartamenti eshte me shkalle nga brenda te cilat te japin akses per ne tarrace me nje pamje fantastike dhe ne te cilen ka vend te pershtatshem per barbeque dhe per nje televizor te madh . SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN QEMAL STAFA , ELBA, Shitje 1; € 70.000,00 . ... JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË QENDËR ELBASAN., Qera 1; € 149,00 / Month Add for comparison; Add to Favorites; Me qera JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, NË LAGJEN ÇLIRIMI, E, Qera 1;. Apartament 1+1 ne shitje Porcelan Tirane 48 000 EUR bds dentistry Sep 25, 2022 · Hyrje ne shitje Elbasan Shtepi ne Shitje Data: 25/09/2022 11:33 Post Id: 547130. Pagesa : 65,000 Euro: Dhoma|Sallon: ... #apartamente ne shitje ne tirane me okazion ;. NE ELBASAN APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1034 Shitet apartament 3+1+2 i ndodhur ne Elbasan. sleeping by the mississippi